Styl klasyczny, a modernizm

Istnieją meble, które nie znajdą miejsca obok siebie w tym samym pomieszczeniu (a na pewno jest na to b. mała szansa). Mimo, iż grono osób skłonnych do łączenia różnych stylów i tonacji nie jest małe – nie zdecydowaliby się oni na każdy możliwy mix. Niektóre krzesła, meble skrzyniowe czy sofy są tak różne, że łączenie ich jest niewskazane.

Narożnik Elementi

narożnik

fot. narożnik

Wykonany jest w klasycznym stylu i stonowanej barwie, skórzana półka w ciemnym brązie dopełnia całości. Mebel ma ciepły kolor, dzięki czemu z łatwością będzie można dopasować go do pozostałych elementów naszych aranżacji takich jak orzechowa podłoga, stolarka okienna czy panele ścienne. Z racji tego, iż jest to wersja modułowa – możliwości kształtowania mebla są ograniczone jedynie wielkością wnętrza.

Narożnik Emotion

narożnik

fot. narożnik

Styl modern, w jakim wykonano pikowany Emotion z kolekcji Caya Design charakteryzuje zmiana kolorów przewodnich. Narożnik ma wyrazistą barwę i proste kształty. Kolorystyka ta skierowana jest do odważnych osób, które nie boją się mebli w tej tonacji. Szczególnie, jeśli jest to narożnik – centralny punkt salonu. Pokryty jest on skórą typu Bongo Genetic gr. III, która jest połączeniem skóry naturalnej, poliestru, bawełny i poliuretanu. Dzięki temu osiągnięto większą wytrzymałość obicia niż w przypadku pełnej skóry naturalnej.
Obydwa narożniki zawierają pojemniki na pościel, a komfort siedziska zapewnia pianka wysoko-elastyczna oraz lateks.
Co do stylów: zarówno klasyczny jak i modern łączy cel, który powinniśmy osiągnąć przy projektowaniu wnętrz, czyli komfort i styl, gdyż ludzie oczekują modnego otoczenia bez poświęcania wygody.

Zobacz również: Domowy ogródek
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)