Zgrabny i dostępny ekspres do kawy

sprzęt AGD

fot. sprzęt AGD

LAVAZZA rozszerza ofertę ekspresów do kawy z linii A MODO MIO. Tym razem proponuje filigranowe urządzenie o potencjale profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego. PICCINA to jeden z najmniejszych ciśnieniowych ekspresów na rynku, dostępnych po najkorzystniejszej cenie.

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, iż największymi specjalistami w dziedzinie parzenia kawy są Włosi. Gęste, kremowe espresso o intensywnym zapachu oraz bogatym i głębokim smaku to rozpoznawalny na całym świecie symbol Włoch. Taką kawę możemy wypić nie tylko we włoskiej kawiarni, ale także w każdym polskim domu. Wszystko dzięki systemowi LAVAZZA A MODO MIO.

To najprostszy sposób na przygotowanie w warunkach domowych prawdziwego włoskiego espresso. Tajemnica tkwi w precyzyjnie odmierzonej porcji, świeżo zmielonej, zamkniętej próżniowo w kapsułce doskonałej kawy LAVAZZA, parzonej w ekspresie ciśnieniowym serii A MODO MIO. Nie sposób się pomylić, dlatego za każdym razem przygotowana kawa jest idealna. Do wyboru mamy siedem kapsułek z różnymi mieszankami kawy, zatem każdy kawosz znajdzie tu swój ulubiony smak.

Teraz LAVAZZA A MODO MIO proponuje nowy ekspres. PICCINA to oryginalnie wyglądające, niewielkie, funkcjonalne i niezwykle łatwe w obsłudze urządzenie. Doskonale nadaje się do przygotowania zarówno tradycyjnego espresso, jak i innych napoi na bazie kawy i mleka, dzięki dyszy do podgrzewania i spieniania mleka.

Kolejną zaletą nowego ekspresu linii LAVAZZA A MODO MIO jest jego niezwykle przystępna cena. To wysokiej klasy ciśnieniowe urządzenie kosztuje od 299 zł. Można go kupić w sieci sklepów EURO oraz w sklepie internetowym www.lavazzaamodomio.pl.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)