X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Projekty małych domów z garażem – dla kogo jest to rozwiązanie idealne?

Wybierając projekt domu, najczęściej kierujemy się takimi czynnikami jak: wielkość działki budowlanej, koszty budowy, liczba członków rodziny, plan zagospodarowania przestrzennego, obecne i przyszłe potrzeby mieszkaniowe. Decyzja nie należy do najłatwiejszych, ponieważ należy przemyśleć wiele kwestii. Czy warto zainteresować się projektem małego domu z garażem? Do kogo kierowane są takie rozwiązania architektoniczne?Ogranicza nas budżet i czas

Projekty małych domów doskonale spełniają potrzeby osób, które chcą szybko i za relatywnie nieduże pieniądze wybudować miejsce do życia. I okazuje się, że niekoniecznie muszą to być rozwiązania architektoniczne dla dwóch osób – budynki o powierzchni 90-100 metrów kwadratowych są w stanie pomieścić nawet czteroosobową rodzinę. Co prawda, niektóre z pokoi mogą być małe, ale za to każdy z domowników będzie miał swój kąt.

Mały dom z garażem1


Mała działka w dobrej lokalizacjiZakup gruntu budowlanego w dobrej lokalizacji czasami graniczy z cudem. W dużych miastach rozbudowują się obrzeża, jednak nie każdy chce mieszkać daleko od pracy i tracić czas na dojazdy. Dlatego kiedy trafia się mała działka budowlana w dobrej cenie, warto ją zakupić. I w takiej sytuacji sprawdzi się projekt małego domu z garażem. Z pewnością na działce zostanie jeszcze trochę miejsca na niewielki ogródek, w którym będziesz spędzać czas po pracy Pracowni Projektowej Archipelag. Pamiętaj także, że architekt może dostosować projekt do Twoich potrzeb, więc nie bój się zapytać o możliwość połączenia kuchni z salonem lub dobudowy dodatkowego tarasu, jeśli na tym właśnie Ci zależy.

Mały dom z garażem2


Nieduże potrzeby mieszkaniowe

Nie każdy chce mieć pięć sypialni, gabinet, wielki salon oraz przestronną kuchnię. Niektórzy bardzo dobrze czują się w kompaktowych i niewielkich pomieszczeniach. I w tym przypadku doskonale sprawdzą się projekty małych domów. Mniejszy metraż nie oznacza, że po kilku latach pojawi się problem z przechowywaniem nagromadzonych rzeczy – jeśli zastosujesz sprytne schowki i pomysłowe szafki, pomieścisz w domu cały dobytek. Pamiętaj, że garaż to także świetne miejsce do trzymania dodatkowego sprzętu. Jeśli odpowiednio zaaranżujesz to pomieszczenie, bez trudu zaparkujesz tam samochód i postawisz rower, a także schowasz kosiarkę i narzędzia.

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Domy parterowe
2016-12-16 10:37:22
Tagi do artykułu: dom z garażem | budynki | działka budowlana
Podyskutuj na forum (0):
 
Bądź pierwszym, który doda komentarz do tego artykułu. Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać nowy komentarz...
 
 
Powiązane galerie:
Galeria Poddasza Poddasza Galeria Zdjęcia z realizacji projektów domów Zdjęcia z realizacji projektów domów    
 
    Najlepsze projekty domów