X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Firma architektoniczna i wydawnicza STUDIO ATRIUM

logo
Firma architektoniczna i wydawnicza STUDIO ATRIUM działa na polskim rynku od 1993 roku. Główna siedziba mieści się w Bielsku-Białej. Dodatkowo otwarty jest także oddział w Warszawie i Katowicach. Firma zapewnia kompetentną i miłą obsługę specjalistów, którzy podpowiedzą najlepsze rozwiązania oraz udostępnią dokumentację techniczną budynków.


STUDIO ATRIUM zajmuje się przede wszystkim projektowaniem oraz sprzedażą typowych projektów domów jednorodzinnych. Aktualnie oferuje ponad 500 gotowych projektów domów o zróżnicowanej powierzchni użytkowej, kilkadziesiąt projektów garaży jedno i dwu-stanowiskowych oraz projekty osadników. Projekty prezentowane przez Studio Atrium są osadzone w tradycji zarówno pod względem estetyki, jak i sposobu ich wykonania. Równocześnie są to obiekty nowoczesne, w których wykorzystano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie budownictwa i technologii materiałowej.

www.studioatrium.plProjekty domów firmy architektonicznej STUDIO ATRIUM

"STUDIO ATRIUM Lelek, Godlewski Spółka Jawna"
ul.Malczewskiego 1
tel.(0-33) 810 66 54, 816 40 69, fax w.108
43-300 Bielsko-Biała
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-01-12 02:32:55
Tagi do artykułu: Warszawa | domki jednorodzinne
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Pracownia Architeka

logo
Pracownia Architeka posiada duże doświadczenie w projektowaniu domów na indywidualne życzenie klienta. Doświadczenie to pozwoliło wyjść pracowni naprzeciw klientom, którzy decydują się na projekt gotowy.

Rozpoczęła się sprzedaż Oazy Kampinos

budownictwo jednorodzinne
Ruszyła sprzedaż Oazy Kampinos – nowoczesnej inwestycji proekologicznych domów spółki UBM, która powstanie w bliskim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej.

Biurowiec Catalina Office Centre

biurowce
Kancelaria Brochocki, jako polska wiodąca firma specjalizująca się w zakresie doradztwa oraz pośrednictwa w wynajmie oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych, w listopadzie br. została współwyłącznym agentem biurowca Catalina Office Centre.

Mermaid Properties rusza z Jasną

biurowce
Jasna Residence, spółka portfelowa wchodząca w skład grupy Mermaid uzyskała pozwolenie na budowę i rewitalizację prestiżowej kamienicy przy Placu Dąbrowskiego.