X
Logo Projektoskop.pl
 
 
reklama:
 
reklama:
 
Kredyty hipoteczne
 
 
 
 
 

Firma Architektoniczna LK & Projekt Sp. z o.o.

logo
LK & Projekt Sp. z o.o. to firma architektoniczna powstała w 1991 roku. Stanowi grupę wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów skupionych wokół osoby mgr inż. arch. Leszka Kalandyka, który jest jej założycielem oraz prezesem.
Prowadzone przez firmę działania mają na celu dążenie do stworzenia wysokiej jakości architektonicznej i technicznej projektów, które zapewniając komfort użytkowania współgrają jednocześnie z otoczeniem. Wieloletnia obecność na rynku zaowocowała licznymi realizacjami projektów domów jednorodzinnych oraz dużym doświadczeniem w kontaktach z inwestorami.


Projekty nasze prezentowane są w kwartalnie wydawanym katalogu, w którym znaleźć można ponad 350 projektów autorstwa naszej pracowni uszeregowanych wg wielkości powierzchni. Czytelny układ stron, prezentowane dane oraz opisy pomocne są w zapoznaniu się z ofertą i wyborze projektu, który spełni oczekiwania potencjalnego inwestora oraz sprosta jego gustom.Pełną ofertę, blisko 700 projektów, prezentujemy na naszej stronie internetowej www.dom-jednorodzinny.pl. Strona zawiera także ciekawe porady, wzory dokumentów potrzebnych przy budowie domu, przykładową dokumentację projektową oraz przykładowy kosztorys, a także zdjęcia z realizacji, zdjęcia makiet.

Każdy zakupiony projekt to 4 egzemplarze dokumentacji na którą składa się: projekt architektoniczno – budowlany, projekt konstrukcyjny, projekt instalacji wewnętrznych. Dodatkowo, w promocyjnej cenie 150 zł netto wykonywany jest szczegółowy kosztorys, który jest nieodzowny przy wycenach prac budowlanych, aktualizacji cen materiałów, uzyskiwaniu kredytu na dom, podpisywaniu umowy z Wykonawcą.
Wykonujemy także makiety w skali 1:100, które mogą stanowić świetny prezent dla rodziny, oferujemy również kolornik, dzięki któremu dobrać można kolorystykę wymarzonego domu.
Do każdego projektu dołączamy bezpłatną zgodę autorską na zmiany.

Projekty domów biura LK & Projekt

LK & Projekt Sp. z o.o.
Al. 29-Listopada 45a/6
31-425 Kraków
tel.(012) 412-42-71
(012) 413-92-62
(012) 418-10-60
www.dom-jednorodzinny.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2009-04-24 11:28:41
Tagi do artykułu: projekty domów | kredyty
Podyskutuj na forum (0):
 
Bądź pierwszym, który doda komentarz do tego artykułu. Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać nowy komentarz...
 
Inne wiadomości
klimatyzator przenośny

Jeden klimatyzator – wiele zalet - Blaupunkt MOBY BLUE 1312

Od klimatyzatora coraz więcej się wymaga. Już nie tylko ma chłodzić, ale również dobrze wyglądać, niewiele kosztować i najlepiej, gdy jednocześnie może być również urządzeniem grzewczym.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
Archeco   Dom dla Ciebie

Pracownia projektowa Archeco - Dom Dla Ciebie

Pracownia istnieje od 2000 roku,najpierw pod nazwą ARCHIMAAT, a następnie od 2007 roku pod nazwą ARCHECO sp. z o.o.
Logo ARCHON+

ARCHON+ Biuro Projektów

ARCHON+ Biuro Projektów zostało założone w 1990 r. przez arch. Barbarę Mendel. Specjalizuje się w opracowywaniu i sprzedaży gotowych projektów domów.
logo

Biuro Architektoniczne KB Projekt

Biuro architektoniczne KB Projekt specjalizuje się od 10 lat w tworzeniu gotowych projektów domów. W ofercie można znaleźć 600 projektów domów mieszkalnych oraz 82 projekty budynków gospodarczych.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Biuro architektoniczne PIK

logo
Biuro architektoniczne PIK istnieje od 1982 roku. Projektowaniem architektoniczno - budowlanym zajmuje się już 27 lat. W tym czasie zostało opracowanych ponad 4000 projektów wszelkich obiektów.

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy
Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów. Projekty cechuje bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.

Pracownia architektoniczna Zahir Art

logo
Projekty oddawane przez pracownię architektoniczną Zahir Art są kwintesencją ponad dziesięcioletniego doświadczenia projektantów. Powstawały one stopniowo i są efektem konsultacji i oczekiwań klientów.

Studio Rut

logo
Studio Rut istnieje od 74 lat. Opracowane i zrealizowane projekty domów są owocem długoletnich doświadczeń właściciela firmy Pana Rutkowskiego.