X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Firma Architektoniczna LK & Projekt Sp. z o.o.

logo
LK & Projekt Sp. z o.o. to firma architektoniczna powstała w 1991 roku. Stanowi grupę wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów skupionych wokół osoby mgr inż. arch. Leszka Kalandyka, który jest jej założycielem oraz prezesem.
Prowadzone przez firmę działania mają na celu dążenie do stworzenia wysokiej jakości architektonicznej i technicznej projektów, które zapewniając komfort użytkowania współgrają jednocześnie z otoczeniem. Wieloletnia obecność na rynku zaowocowała licznymi realizacjami projektów domów jednorodzinnych oraz dużym doświadczeniem w kontaktach z inwestorami.


Projekty nasze prezentowane są w kwartalnie wydawanym katalogu, w którym znaleźć można ponad 350 projektów autorstwa naszej pracowni uszeregowanych wg wielkości powierzchni. Czytelny układ stron, prezentowane dane oraz opisy pomocne są w zapoznaniu się z ofertą i wyborze projektu, który spełni oczekiwania potencjalnego inwestora oraz sprosta jego gustom.Pełną ofertę, blisko 700 projektów, prezentujemy na naszej stronie internetowej www.dom-jednorodzinny.pl. Strona zawiera także ciekawe porady, wzory dokumentów potrzebnych przy budowie domu, przykładową dokumentację projektową oraz przykładowy kosztorys, a także zdjęcia z realizacji, zdjęcia makiet.

Każdy zakupiony projekt to 4 egzemplarze dokumentacji na którą składa się: projekt architektoniczno – budowlany, projekt konstrukcyjny, projekt instalacji wewnętrznych. Dodatkowo, w promocyjnej cenie 150 zł netto wykonywany jest szczegółowy kosztorys, który jest nieodzowny przy wycenach prac budowlanych, aktualizacji cen materiałów, uzyskiwaniu kredytu na dom, podpisywaniu umowy z Wykonawcą.
Wykonujemy także makiety w skali 1:100, które mogą stanowić świetny prezent dla rodziny, oferujemy również kolornik, dzięki któremu dobrać można kolorystykę wymarzonego domu.
Do każdego projektu dołączamy bezpłatną zgodę autorską na zmiany.

Projekty domów biura LK & Projekt

LK & Projekt Sp. z o.o.
Al. 29-Listopada 45a/6
31-425 Kraków
tel.(012) 412-42-71
(012) 413-92-62
(012) 418-10-60
www.dom-jednorodzinny.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-05-06 04:59:29
Tagi do artykułu: projekty domów | kredyty
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Biuro architektoniczne PIK

logo
Biuro architektoniczne PIK istnieje od 1982 roku. Projektowaniem architektoniczno - budowlanym zajmuje się już 27 lat. W tym czasie zostało opracowanych ponad 4000 projektów wszelkich obiektów.

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy
Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów. Projekty cechuje bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.

Pracownia architektoniczna Zahir Art

logo
Projekty oddawane przez pracownię architektoniczną Zahir Art są kwintesencją ponad dziesięcioletniego doświadczenia projektantów. Powstawały one stopniowo i są efektem konsultacji i oczekiwań klientów.

Studio Rut

logo
Studio Rut istnieje od 74 lat. Opracowane i zrealizowane projekty domów są owocem długoletnich doświadczeń właściciela firmy Pana Rutkowskiego.