X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie
 

Tytuł:  Czarno białe stylizacje
Autor:  Media Forum Sp. z o.o.
Źródło:  Media Forum Sp. z o.o.
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
kuchnia

Klasyczna biel i czerń we wnętrzach

Aranżacja wnętrz utrzymana w bieli i czerni ma prawdopodobnie tylu zwolenników co przeciwników. Takie zestawienie kolorystyczne kojarzy się z ekstrawagancją i przesadną elegancją. Tymczasem biel i czerń są najbardziej ponadczasowymi i uniwersalnymi kolorami. Stylizacja z pewnością spodoba się indywidualistom, którzy dostrzegają piękno w prostocie.
Artykuły powiązane
salon

Moda na jasne drzwi

Na rynku drzwi wewnętrznych, szybciej niż w kalendarzu, zapanowała wiosna. Popularne do tej pory ciemne tonacje wypierają jasne, stonowane kolory.

Podążanie za kolorystyczną modą w zakresie wyposażania wnętrz jest trudniejsze niż zmiana garderoby, czy nawet przemalowanie ścian. Dlatego należy dokonywać przemyślanych zakupów...
montaż ościeżnicy

Montaż ościeżnicy

Decydując się na wymianę drzwi wewnętrznych, zazwyczaj wybieramy także nowe, dobrane do skrzydeł drzwiowych ościeżnice. Bogata oferta dostępnych na rynku ościeżnic pozwala nie tylko na wybór wymarzonego koloru, ale także odpowiedniego rodzaju – stałego lub regulowanego. Co istotne montaż ościeżnicy nie jest trudny i możemy go przeprowadzić samodzielnie!
drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne: rozsuwane, klasyczne, przesuwane, łamane, wahadłowe...

Drzwi wewnętrzne to element nadający charakter wnętrzom. Źle dobrane, względem wymarzonej aranżacji zaburzą zamierzony odbiór i zamienią stylowy wystrój w eklektyczną składankę. Najbardziej efektowne są drzwi drewniane. Producenci prześcigają się w dostępnych na rynku formach, zdobieniach i okuciach.
 
    Najlepsze projekty domów