X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie
 

Tytuł:  Słoneczna aranżacja domowego wnętrza
Autor:  Jedynka
Źródło:  Jedynka
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
pokój dziecka

Słoneczne aranżacje mieszkania

Ciepłe i pastelowe tonacje należą do najczęściej stosowanych w wykańczaniu i dekoracji wnętrz. Lista ich walorów jest długa. Żółcienie i pomarańcze sprzyjają dobremu nastrojowi, dodają pozytywnej energii, motywują do działania.
Artykuły powiązane
pokój dziecięcy

Dekoracje ścian

Pokój marzeń to odzwierciedlenie dziecięcych fantazji. Wspólne projektowanie pozwala pobudzić wyobraźnię i kreatywność. Rodzic ma okazję poznać ulubione postacie z bajek i zainteresowania swojej pociechy.

Aranżując pokój dziecka należy zadbać o każdy szczegół, począwszy od materiałów budowlanych, mebli, po elementy wykończeniowe i dekoracyjne, tak by stał się komfortowy i bezpieczny. Aby przebywanie w takim pokoju niosło maksimum radości, warto urządzić go wspólnie z pociechą...
salon

Sposób na... radosny salon

Doskwiera Ci brak słońca oraz jesienna chandra? Zobacz więc, jak przywrócić słoneczną aurę w mieszkaniu i przegonić zły nastrój. Brak słońca oraz krótsze dni sprawiają, że większość z nas źle znosi jesienną aurę. Szczególnie, jeśli w pamięci mamy udane wakacje. Jest jednak dobry sposób na walkę ze złym nastrojem. Wystarczy zmienić mieszkanie w pełne kolorów i życia miejsce, w czym skutecznie pomoże nam marka Dekoral.
malowanie

Malowanie salonu - jaki wybrać kolor?

Salon to zwykle najbardziej reprezentacyjne miejsce w domu. To właśnie w nim odpoczywamy i spędzamy czas w gronie rodzinnym. Warto pokój dzienny urządzić tak, by zarówno mieszkańcy, jak i goście czuli się w nim komfortowo.
 
    Najlepsze projekty domów