X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie
 

Tytuł:  Sypialnia w barwach kojących zmysły, sypialnia na poddaszu
Autor:  FFiL Śnieżka S.A.
Źródło:  FFiL Śnieżka S.A.
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
sypialnia

Zadbaj o kolor swoich snów

Idealna sypialnia? Najczęściej kojarzymy ją ze spokojem, intymnością, odpoczynkiem oraz wyciszeniem. Uzyskanie harmonii ducha jest możliwe pod warunkiem, że odpowiednio zadbamy o harmonię pomieszczenia, w którym chcemy wypoczywać. Jednym z najważniejszych elementów wystroju, wpływającym na samopoczucie jest kolor, którym pomalujemy ściany w naszej strefie relaksu.
Artykuły powiązane
Sypialnia

Kolorowe sypialnie

Sypialnia to miejsce intymne, nie na pokaz, przeznaczone wyłącznie dla nas i najbliższych osób. To przestrzeń, w której szukamy wypoczynku i wyciszenia, w której chcemy czuć się dobrze i swobodnie. Warto więc przyłożyć szczególną wagę do jej aranżacji – tak, by urządzone wnętrze było zarówno funkcjonalne, jak i piękne. W jaki sposób nadać sypialni wyjątkowy klimat? Podpowiedzią są inspiracje Tikkurila.
paleta

Palety kolorów

Kolor to najważniejszy kreator wnętrz. Nadaje indywidualny charakter aranżacji i odkrywa temperament mieszkańców. Urządzanie od podstaw każdego pomieszczenia rozpoczyna się od ustalenia preferowanej kolorystyki. Zestawienie barw we wnętrzu może je optycznie: powiększyć, wydłużyć, poszerzyć, bądź skrócić. Kompozycja, temperatura, odcień i intensywność barw powinny korespondować z dekorem posadzek, stolarki oraz mebli.
wykończenie ścienne

Zimowe inspiracje

Zima to kształtne płatki śniegu, spadające leniwie z nieba, srebrna kompozycja oszronionych szyb i tysiące mieniących się wszystkimi kolorami świata iskierek na śniegowych połaciach. Ta pora to wbrew pozorom nie tylko biel, a zestaw pięknych kolorów, modnych w każdym sezonie.
 
    Najlepsze projekty domów