X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Sypialnie, meble do sypialni
 

Tytuł:  Urok czystej bieli
Autor:  Beckers
Źródło:  Beckers
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
salony

Urok czystej bieli

Domowe wnętrza zaaranżowane w bieli przynoszą wyciszenie i studzą emocje, a w świecie nadmiaru informacji i bodźców staje się szczególnie pożądane. Biel jest także znakomitym wyborem ze względu na swe walory estetyczne i praktyczną łatwość stosowania. Beckers Designer White to nowa farba, która zapewnia czysty, zimny odcień bieli. Jej ważną zaletą jest również ekologiczna, bezpieczna dla zdrowia receptura.
Artykuły powiązane
przedpokój

Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie

Przeprowadzając remont w domu czy mieszkaniu, bardzo często przykładamy mniejsza wagę do aranżacji przedpokoju niż do wystroju salonu, kuchni czy sypialni. Niesłusznie! Przedpokój stanowi bowiem wizualną wizytówkę naszego mieszkania i stylistyczną zapowiedź całej aranżacji.
meble do sypialni

Czas na dobry sen

W trakcie urządzania wygodnej, a jednocześnie funkcjonalnej sypialni, warto pamiętać o wyborze właściwych mebli. Najnowsza kolekcja meblowa Agustyn z oferty Black Red White Premium to propozycja dla wszystkich, którzy pragną zaaranżować wnętrze w nowoczesnej stylistyce, a jednocześnie chcą zadbać o dobry sen i chwile prawdziwego relaksu.
sypialnia

Sypialna po włosku

Od czego zacząć wyposażenie nowoczesnej sypialni? Najlepiej od wyboru gustownego łóżka, zaprojektowanego zgodnie z aktualnymi trendami. Do tego wystarczy jeszcze dopasować nastrojowe oświetlenie, nocną szafkę i sypialnia gotowa.
 
    Najlepsze projekty domów