X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Salony, pokoje dzienne
 

Tytuł:  Szklane akcenty w industrialnym wnętrzu
Autor:  POL-SKONE
Źródło:  POL-SKONE
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
drzwi

Szklane akcenty w industrialnym wnętrzu

Styl industrialny inspirowany jest fabryczną surowością i prostotą, które paradoksalnie tworzą wyjątkowo wytworne i ekskluzywne wnętrza. Oszczędne w detale przestrzenie, przepełnione odcieniami szarości i bieli, kreują wyjątkowy klimat, który zaskakuje coraz większe grono zwolenników.
Artykuły powiązane
drzwi szklane

Moda na drzwi szklane

W szkle drzemie ogromny potencjał estetyczny. Dekoracje wykonane z tego materiału cechuje ujmująca elegancja. Są znakomitym uzupełnieniem tradycyjnych wnętrz, w których króluje drewno. Ze względu na swój subtelny charakter doskonale prezentują się też w bardziej nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji...
lampa wisząca

Minimalizm w stylu japońskim

Prostota, równowaga i minimalizm to wyznaczniki stylu aranżacji zrodzonego w Kraju Kwitnącej Wiśni. Ta harmonijna, japońska estetyka stała się inspiracją do stworzenia nowej kolekcji SAKAI firmy Technolux. Lampy z linii SAKAI, za sprawą subtelnych kształtów oraz naturalnej kolorystyki staną się niezwykle ciekawą ozdobą wnętrza, a także wprowadzą do pomieszczenia atmosferę spokoju i relaksu...
lampa

Kosmiczna aranżacja świetlna

Wybór dodatków to istotny moment podczas aranżacji mieszkania. To one podkreślają bowiem urodę wnętrza, styl, w jakim zostało urządzone oraz charakter domowników. Musimy pamiętać, że idealnie dobrane dekoracje łączą w sobie zarówno cechy funkcjonalne, jak i walory estetyczne.

Lampy z nowej kolekcji Cosmo firmy Technolux spełniają te oczekiwania - doskonale oświetlą, a przy tym ozdobią każde pomieszczenie.
 
    Najlepsze projekty domów