X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Salony, pokoje dzienne
 

Tytuł:  Drzwi przesuwne
Autor:  Nexterio
Źródło:  Nexterio
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
drzwi

Jak wybrać drzwi przesuwne?

Drzwi przesuwne to rozwiązanie, które dobrze sprawdzi się nie tylko w małych pomieszczeniach. W dużych mieszkaniach i domach nowoczesne systemy drzwi przesuwnych nadadzą wnętrzom elegancji i lekkości.
Artykuły powiązane
jadalnia

Creatio zmieni wnętrze Twojego domu

Nowy zestaw Creatio to propozycja do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu oraz biura. Korpusy w kolorze wenge zostały zestawione z frontami na wysoki połysk w trzech odcieniach: białym, pomarańczowym i brązowym - charakteryzującym się egzotycznym usłojeniem - zebrawood.
krzew

Rok w ogrodzie - październik

Październik to miesiąc wielkich przygotowań. Rośliny i zwierzęta szykują się do zimy, a ogród staje się magicznym miejscem. Pod warunkiem, że słonko zagości w naszym domu i ozłoci okolicę. Ostatnie kwiaty astrów, krokusów jesiennych, rozchodników, zawilców i zimowitów ozdabiają jeszcze fragmenty ogrodu, ale jesienne liściaste dywany przypominają o tym, że kończy się rok.
żywopłot

Żywopłoty iglaste

Po kamiennych i ceglanych murach gęste żywopłoty są najbardziej szczelnym ogrodzeniem. I bez wątpienia najładniejszym. Idealne zarówno do formowania, jak i swobodne we wzroście pozwolą cieszyć swą odmiennością. Stanowiąc ochronę przed ruchem ulicznym, samochodami, pieszymi, czy sąsiadami będą stały na straży naszej prywatności. Wystarczy, że raz na jakiś czas poświęcimy im swoją uwagę. Żywopłot jest, bowiem inwestycją na lata.
 
    Najlepsze projekty domów