Czarujące łóżko i meble wypoczynkowe z kolekcji Maxliving

Do oferty mebli Maxliving dołączyła najnowsza kolekcja mebli wypoczynkowych: Nova, Loft i Roler oraz łóżko Cezar.

Nowe propozycje do stylizacji włoskich. Nowe meble, tak samo jak wcześniejsze produkty, zostały wykonane ze szczególną dbałością o nowoczesną formę i detale.
Łóżko Cezar, to połączenie masywnego wyglądu, podkreślonego zagłówkiem łóżka z elegancją i designem. Za odpowiedni wypoczynek odpowiadają specjalne materace marek: Tempur, Metzeller i Feretti, z piany wysokoelastycznej i termoelastycznej, która dopasowujące się do ciała zapewniając najwyższy komfort i prawidłową termoregulację ciała.

Łóżko Cezar sprawdza się w nowoczesnych aranżacjach jako główny akcent stylistyczny w pomieszczeniu. Tego typu łóżko potrafi podkreślić ekskluzywny styl i luksusowy charakter sypialni – mówi Marek Jaros z Max-Fliz.

Zobacz również: Fotel w stylu wiktoriańskim
sypialnia

fot. sypialnia

Spośród nowej kolekcji mebli wypoczynkowych warto wspomnieć o modelu Sofa Nova. Mebel wyróżnia się wysoką wygodą i łatwością aranżacji w pomieszczeniu, między innymi dzięki budowie modułowej.

salon

fot. salon

Zastosowanie modułów umożliwia niemalże dowolną konfigurację mebli i dostosowanie ich do potrzeb konkretnego wnętrza. Możliwość dopasowania sofy i foteli jest przydatna nie tylko dla klientów ale i dla architektów – mówi specjalista Max-Fliz.

Modułową budowę ma także zestaw Roler. Powstał z myślą o komfortowym wypoczynku. Puszyste i miękkie wypełnienia zapewniają relaks, a stylowy kształt stanowi doskonały kontrast z surowymi bryłami mebli. W zestawie Roler można wybrać obicie spośród dwóch rodzajów tkanin.

narożnik

fot. narożnik

Narożnik Loft, to mebel wygodny, nowoczesny i wielofunkcyjny. W bardzo łatwy sposób można go rozłożyć i zamienić na wygodne łóżko. Narożnik Loft posiada spory pojemnik na pościel. Dostępny jest zarówno w wersji prawo i lewostronnej.

sofa

fot. sofa

Meble Maxliving można wykończyć wieloma rodzajami tkanin i skór o niemalże dowolnych barwach. Warto wspomnieć, że projektantom marki Max-Fliz udało się połączyć nowoczesny design z atrakcyjną ceną, o czym można się przekonać osobiście, odwiedzając salony meblowe Max-Fliz.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)