Meble malowane w róże

kufer

fot. kufer

Jakie są ulubione kwiaty wielu kobiet? Symbol miłości? Oczywiście, że róże. Są to jedne z najbardziej uniwersalnych kwiatów. Wybieramy je na wiele okazji. Przede wszystkim ze względu na bogactwo kolorów, w jakich występują. Głęboka czerwień to kolor zarezerwowany dla osób chcących wyznać miłość, biel to symbol niewinności, a bardziej uniwersalne barwy to róż oraz odcienie żółci. Co jednak te piękne i zmysłowe kwiaty, jakimi są róże, mają wspólnego z meblami i wystrojem wnętrz?

Róże w naszych domach nie muszą być tylko dekoracyjnym akcentem, który wkładamy do wazonu i który bardzo szybko z niego znika. Jak raz na zawsze zakończyć problem z więdnącymi bukietami? Zatrzymać róże na stałe! Pomoże nam w tym Kolekcja Różana ze sklepu Artdecor24.pl.

Jednym z najważniejszych jej elementów jest Stylowa Toaletka, która oprócz pięknych ręcznie malowanych różanych dekoracji posiada również owalne lustro w stylu biedermeier. W głównej części toaletki znajduje się jedna szuflada, a na części nakładanej dwie szufladki. W komplecie do toaletki producent dołącza wygodny stołek. Toaletka wykonana została zgodnie z XIX-wiecznym wzorem z drewna i płyt profilowanych.

Doskonale pasującym elementem do toaletki jest komódka w stylu Biedermeier. Forma liry nadaje jej niepowtarzalny kształt, a siedem szuflad czyni ją pakowną i wygodną w codziennym użytkowaniu. Wykonanie świadczy o jej wysokiej trwałości – do jej konstrukcji użyto drewno i profilowane płyty. Powierzchnia mebla pokryta została patyną oraz delikatnie poprzecierana w celu stworzenia efektu postarzenia, pochodzenia z poprzedniej epoki. Oryginalność mebla potwierdza fakt, że jest on jedyny w swoim rodzaju. Wykonanie zgodnie ze XIX-wiecznym stylem potwierdza jego wyjątkowość.

komoda

fot. komoda

By dopełnić całości i wybrać mebel pozwalający na przechowywanie większych produktów, w tym na przykład pościeli, ręczników, koców, czy ubrań można zdecydować się na Ogromny Kufer, który ozdobiono ręcznie malowanymi gałązkami dzikiej róży. Powierzchnię mebla została pokryta lekko patyną w celu nadania jej wrażenia starości. Wyłożenie wnętrza kufra bordowym aksamitem pozwala przechowywać w nim komfortowo i bezpiecznie różnego typu produkty bez ryzyka, że w jakimś stopniu zostaną one uszkodzone. Poza niewątpliwymi właściwościami ozdobnymi, kufer posiada również walory dekoracyjne. Zamknięty pozostaje piękną ozdobą, która cieszy oko i przyciąga do niego spojrzenie.

***
O Artdecor24
Sklep Artdecor24 oferuje stylowe meble i dodatki do wnętrz oraz ogrodów. W ofercie znajdziemy sekretarzyki, toaletki, komody i stoły w stylach Art Deco, Biedermeier, Shabby Chic, Kolonialnym, itp. oraz figury Veronese i słynne szkatułki Faberge.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)