Mieszkania na Kurkowej 14 – ceny do negocjacji

mieszkanie

fot. mieszkanie

Grupa PROFIT Development ujawnia ceny niektórych mieszkań inwestycji Kurkowa 14. Promocja trwa tylko do końca sierpnia! Co więcej, podane ceny podlegają negocjacji i to klient decyduje o ostatecznym koszcie nieruchomości.

Do prezentacji wzięto tylko trzy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, jednak ofercie podlegają wszystkie dostępne mieszkania, które powstaną przy Kurkowej 14.
Każde z odnaleźć można na naszej stronie internetowej, wybrać odpowiednie do potrzeb, umówić się na spotkanie z jednym z naszych sprzedawców i zaproponować własną cenę, następnie rozpocząć negocjacje – mówi Magdalena Konieczna specjalista ds. Promocji i Reklamy Grupy PROFIT Development.

Każde mieszkanie przy Kurkowej 14 posiada co najmniej jeden balkon bądź przestronny taras. Natomiast na ostatnich piętrach znajdą się mieszkania dwupiętrowe. W budynku powstanie ponad 200 lokali mieszkalnych o powierzchni od 25 do 98 m2. W prezentacji przedstawiono zostały trzy typy przykładowych mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie, a także szkicowe pomysły ich aranżacji. Najtańsze z nich to kawalerka, o powierzchni 27 m2 z ceną wyjściową 181 000 zł. Koszt dwupokojowego mieszkania wynosi 261 263 zł. Z kolei nieco powyżej 300 tysięcy złotych należy wydać za ponad pięćdziesięciometrowe mieszkanie z trzema przestronnymi pokojami. Warto wiedzieć, że im większa powierzchnia, tym niższa cena za metr kwadratowy.

Podane kwoty są jedynie naszą propozycję i mogą ulec zmianie. Ostateczna cena mieszkania zostanie ustalona podczas negocjacji z potencjalnymi nabywcami. Klienci znają już naszą ofertę, teraz czekamy na ich propozycje – dodaje Magdalena Konieczna.

Inwestycja Kurkowa 14 zlokalizowana jest u zbiegu ulic Pomorskiej i Kurkowej z jednej strony oraz przy dorzeczu Odry z drugiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Mostów Mieszczańskich. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób ceniących sobie życie w centrum. Projekt budynku powstał w pracowni architektonicznej Maćków, która dołożyła starań aby Kurkowa 14 zgrabnie wpisała się w zabytkowe osiedle Nadodrze.

Inwestycja powstaje przy współpracy z francuską grupą NACARAT. Prace budowlane rozpoczną się w październiku jeszcze tego roku, a mieszkania będą gotowe do użytku w połowie 2014 roku. Poza budynkiem mieszkalnym przy Kurkowej 14 powstanie również biurowiec o łącznej powierzchni najmu około 7240 m2.

mieszkania

fot. mieszkania

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)