Ptaki, ptaszki, ptaszęta – wyjątkowe akcesoria kuchenne

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a listy prezentów do Świętego Mikołaja coraz dłuższe. Co wybrać, aby były nie tylko przydatne, ale także cieszyły oko? Dla fanów gotowania i ciekawych aranżacji PO: Selected przygotowało coś niezwykłego.

akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

Pośród dostępnych na rynku akcesoriów kuchennych warto wybrać takie, które są nie tylko trwałe, ale zaprojektowane z myślą o wymagającym użytkowniku. Wykonana z białej porcelany kolekcja akcesoriów Bird stanowi przykład klasycznych rozwiązań zamkniętych w nowoczesnym designie.

Pieprz i sól
Zaprojektowane przez Carol Jacobs solniczka i pieprzniczka to nierozłączna para. Bird Salt & Pepper Shaker idealnie mieszczą się w dłoni. Prosta, typowa dla skandynawskiego designu forma będzie doskonałą ozdobą każdego stołu. Aby uzupełnić przyprawy w dozowniku wystarczy wyjąć gumowy korek i napełnić pojemnik. Wszystko szybko, sprawnie i przede wszystkim czysto. Projektant zadbał także o odpowiednie dozowniki octu i magii. Birdrizzlers cechują się dużą pojemnością (200 ml), dzięki czemu nie trzeba ich często napełniać.

akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

Sowi podwieczorek
Sowy szturmem podbiły serca użytkowników. Noszą je nastolatki na swoich ubraniach, a ich mamy zachwycają się sowimi witrażami. Ten trend dostrzegli także projektanci PO: Selected tworząc Owl Sugar Dispenser. Dozownik do cukru w kształcie sowy zaskakuje swoją zabawną formą. Porcelanowa nakładka ułatwia utrzymanie czystości i zapobiega kapaniu śmietanki, a lekkość i duża objętość mlecznika sprawia, że jest doskonałym dodatkiem do każdej zastawy.

Prezent doskonały
Kolekcja akcesoriów Bird od PO: Selected zachęca do kupowania prezentów nawet bez okazji. Praktyczne, a zarazem oryginalne przedmioty stanowią idealny prezent nie tylko na Święta, ale także na parapetówkę czy urodziny. REKLAMAPK

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)