Ręcznie malowane szafy Giusti Portos

sypialnia

fot. sypialnia

Jeśli marzy Ci się nastrojowy wystrój wnętrz, z nutą romantyzmu, warto zapoznać się z ofertą mebli firmy Giusti Portos. Włoski producent mebli powiększył zbiór stylowych produktów o ręcznie malowane szafy.

Styl kolekcji meblowych Giusti Portos jest wyraźnie zdefiniowany. Produkty wykonano z niesamowitą finezją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Kanapy z oparciami jak rozchylone kwiaty, łoża z zagłowiami wysadzanymi kryształami Swarovskiego zmienią każdą sypialnię w romantyczny buduar. Gustownym akcentem do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, mogą być fikuśne toaletki.

Liberty to nazwa nowej kolekcji 7 szaf, ręcznie malowanych. Każda z nich została wykonana z litego drewna i pomalowana przez artystę-plastyka, zatrudnionego w fabryce w Pontedra (rejon Toskanii). W stylistyce szaf wpływy klasyczne przenikają się z estetyką glamour tworząc mieszankę elegancką i kunsztowną w odbiorze.

Do wyboru, firma Giusti Portos oferuje wersje dwu-, trzy- oraz czterodrzwiowe. Model szafy dwudrzwiowej ma szerokość 170 cm, wysokość 215 cm i głębokość 70 cm. Wnętrze wyposażone jest w 4 szuflady, reling i lustro. Do wyboru są 3 rodzaje wykończenia: dekor o nazwie Aurora w wersji ciemnej i jasnej, przedstawiającym twarze o klasycznych greckich rysach oraz wersja bez dekoru, o fakturze patynowanej srebrem.

Model szafy trzydrzwiowej ma szerokość 200 cm, wysokość 230 cm i głębokość 70 cm. Wnętrze wyposażone jest w 2 szuflady, 4 półki, 3 relingi oraz lustro. W jednym z modeli charakterystyczną cechą jest to, że cokół dolny i górny oraz dwie przednie nóżki pokryte są warstwą srebra, zaś inny model zdobiony jest stylizowanym malowidłem (dekor Crepuscolo).

Model szafy czterodrzwiowej ma szerokość 246 cm, wysokość 230 cm, i głębokość 70cm. Front jednego z modeli szafy dekorowany jest wzorem Aurora w odcieniu jasnym, zaś monumentalna w wyrazie wersja ozdobiona jest wizerunkiem kobiecego profilu (dekor Cammeo) i dużymi ozdobnymi chwostami. Standardowym wyposażeniem szaf czterodrzwiowych są: 3 szuflady, 4 półki, 3 relingi oraz lustro.

Oferta produktów marki Giusti Portos dostępna jest w salonie dystrybutora firmy, w Galerii Wnętrz, Wkrótce także na ekspozycji dostępne będą szafy z kolekcji Liberty.

Zapraszamy do salonów firmy Galeria Wnętrz w centrum Domoteka w Warszawie, przy ul. Malbolskiej 41, lokale: MS 33 i MS 34 Więcej informacji: www.galeria-wnetrz.com.pl

szafa

fot. szafa

szafa

fot. szafa

szafa

fot. szafa

szafa

fot. szafa

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)