River House na targach mieszkaniowych Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 25-26 kwietnia 2009 na Torwarze

W dniach 25-26 kwietnia 2009 roku na warszawskim Torwarze odbędzie się 25. edycja największych w Polsce Targów Mieszkaniowych-Murator EXPO Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE. Spółka Mermaid Properties będzie obecna na targach z projektem osiedla River House.

Targi Murator EXPO to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań – zarówno nowych, jak i z rynku wtórnego. Ponadto podczas targów będzie można dowiedzieć się o możliwościach uzyskania atrakcyjnych warunków kredytowych.

Osiedle River House na warszawskim Mokotowie

fot. Osiedle River House na warszawskim Mokotowie

Osiedle River House na warszawskim Mokotowie zostało właśnie oddane do użytku. Kompleks mieszkaniowy zrealizowany przez Mermaid Properties to trzy kameralne czterokondygnacyjne budynki, składające się z 94 mieszkań o metrażu od 41 do 120 m.kw. Cena m.kw. w River House waha się od 8200 do 9400 zł. Klienci przy zakupie dostają do wyboru dwie możliwości – mieszkanie z wykończeniem lub bez. Katalog wykończeń zawiera trzy pakiety: brązowy, srebrny oraz złoty. Istnieje również możliwość wykończenia mieszkania przez dewelopera wg własnego projektu.

Zobacz również: Domki holenderskie

Targom towarzyszyć będzie Salon Wyposażenia Wnętrz MODNE WNĘTRZE, gdzie zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w dekorowaniu i urządzaniu mieszkania. Ci, którzy go odwiedzą, będą mieli szansę skorzystać nieodpłatnie z porad architekta.

Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)