Wiosna pachnąca drewnem

akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

Chyba żadna z pór roku nie cieszy tak, jak wiosna. Świat powoli budzi się do życia po zimowym śnie, rozkwitają kwiaty i drzewa, zieleni się trawa. Dni stają się dłuższe, a nam wraca energia do życia i działania. Zmieniamy dietę, wracamy do sportu, nabieramy ochoty na zmiany, także te w wystroju naszego domu.

Poza zmianą zasłon i bibelotów, warto nadać kuchni wiosennego charakteru, wybierając nowe akcesoria. Marka Bugatti stworzyła linię stylowych akcesoriów Trattoria. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów – drewna jesionowego, stali szlachetnej, dmuchanego szkła i tworzywa sztucznego.

Designer Andreas Seegatz inspirował się włoską karczmą, stąd nazwa serii – Trattoria – zobacz na tej stronie. To klimatyczna, najczęściej rodzinna restauracja, pełna gwaru, muzyki, rozmów i lubiących się ludzi. Włosi mają swoje ulubione trattorie, do których chodzą na domowe posiłki i spotykają się z przyjaciółmi, by wspólnie ucztować w towarzystwie wspaniałego jedzenia i doskonałego wina.

W serii Trattoria znajdziemy zestawy młynków do soli i pieprzu – z mechanizmem stworzonym z utwardzonej ceramiki – zobacz, zestaw do przypraw, pojemniki kuchenne o różnych pojemnościach, deski do krojenia chleba, postawne stojaki na papierowe ręczniki, zestawy kuchennych utensyliów, urocze serwetniki i zjawiskową tacę w kształcie gwiazdki. Możemy wybierać spośród naturalnego, niebarwionego drewna jesionowego lub drewna barwionego na kolor tobacco.

akcesoria kuchenne

fot. akcesoria kuchenne

Zaopatrzeni w takie piękne i funkcjonalne akcesoria od razu nabierzemy ochoty na krojenie, siekanie, mieszanie i doprawianie. A potem zapraszanie gości i serwowanie przygotowanych przez nas potraw. Choć do wiosny jeszcze daleko, dzięki marce Bugatti możemy mieć ją już teraz, we własnej kuchni.REKLAMAPK

Przeczytaj: Dekoracje ścian
Sending
Ocena artykułu
0 (0 głosy)