X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Pracownia Domowe Klimaty

Logo Domowe Klimaty
Pracownia "Domowe Klimaty" powstała w 1991 roku. Na rynku projektów gotowych istniejemy od roku 1996. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu domów. Nieustannie tworzymy nowe koncepcje reagując na zmieniające się potrzeby i preferencje klientów oraz wchodzące do użytku nowe technologie.


Posiadamy bogatą kolekcję projektów: domy wolnostojące, domy szeregowe, małe domy i rezydencje, domy parterowe i domy piętrowe. Nasze domy wybrało już kilkanaście tysięcy osób.

Zawartość projektu:
Sprzedawana przez nas dokumentacja składa się z czterech egzemplarzy projektu. Każdy egzemplarz zawiera projekt architektoniczny, konstrukcyjny i projekty instalacji wewnętrznych: wodnej, kanalizacyjnej, grzewczej i elektrycznej.
W treści opisów i na rysunkach zawarte są zestawienia materiałów.
Projekt zawiera również tabelę elementów scalonych kosztorysu, którą można wykorzystać przy uzyskiwaniu kredytu na budowę.
Do każdego projektu jest sporządzony jest aktualny kosztorys, który również można zamówić.


Do kompletu dokumentacji projektowej dołączamy kopie uprawnień projektantów, zaświadczenia o przynależności do izb branżowych i fakturę.
Projekt można zamówić telefoniczne pod numerem telefonu (085) 743-68-46, 743-51-02 lub korzystając z formularza zamówień.

Ceny projektów na naszej stronie internetowej obejmują podatek VAT i koszty przesyłki.

Projekty domów pracowni Domowe Klimaty

APA Jarosław Charkiewicz
ul. Lipowa 6
15-427 Białystok
(085) 743 68 46
www.domoweklimaty.pl
Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-05-15 13:58:14
Tagi do artykułu: domy | projekty
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Projekty domów typu bungalow

Domek letniskowy
Projekty domów typu bungalow były charakterystyczne dla stylu architektury kolonialnej. W Europie rozpowszechniły się dopiero na początku XX wieku jako rodzaj domku wypoczynkowego lub letniskowego. O ich popularności w Polsce słyszy się dopiero od kilku lat. W związku z tym pojawia się pytanie: czy warto budować dom „po amerykańsku”?

Nowoczesne elewacje domów

drzwi zewnętrzne
Elewacja jest wizytówką domu. Jej wygląd jest tak samo ważny co wnętrze. Dlatego nic dziwnego, że mieszkańcom, zależy na tym aby była ona trwała i zachowała piękny wygląd przez długie lata.
Oprócz funkcji estetycznych, elewacja zewnętrzna powinna ochraniać budynek przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi – przed deszczem, palącym słońcem, śniegiem, mrozem oraz przed działaniem zanieczyszczeń chemicznych.

Góralski klimat Osady Czorsztyn

Osada Czorsztyn
Marzeniem wielu z nas jest posiadanie własnego domu. W głowie tworzymy wizje perfekcyjnego miejsca i budynku. Z racji intensywności życia idealnym wydaje się miejsce zaciszne, na łonie natury, gdzie można pooddychać świeżym powietrzem, z daleka od codziennego zgiełku...

Domy przyszłości

biurowiec
Na świecie istnieją budynki, które starają się uchylić rąbka tajemnicy przyszłości i pokazują nam skrawek futurystycznego świata. Jednym z nich jest Living Tomorrow – dom przyszłości w Vivoorde koło Brukseli.

Pomysłodawcami Living Tomorrow są Peter Borges i Frank Belien...