X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 

Pracownia Projektowa A-Zero

Logo A-Zero
A-ZERO to młoda pracownia projektowa założona przez absolwenta wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej Michała Lipskiego.
Prowadząc swoją działalność biuro bierze udział w konkursach architektonicznych, podejmuje współpracę z innymi firmami przy projektowaniu obiektów o różnorodnej skali i funkcji, a także posiada ofertę gotowych projektów domów jednorodzinnych.

Prezentując typowe projekty domów chcą ułatwić potencjalnym inwestorom sprecyzowanie swoich oczekiwań i wyobrażeń o własnym domu rodzinnym.
Ideą, obecną we wszystkich projektach, jest łączenie tradycji z nowoczesnością tak, aby spełniać wyobrażenia o wymarzonym domu i jednocześnie dawać poczucie mieszkania w budynku będącym znakiem swoich czasów.

Projekty domów pracowni A-zero

ul. Podwale 75/316
50-449 Wrocław
tel.,fax.: (71) 344 53 08
tel. kom. 501 011 438
domy@a-zero.pl
www.a-zero.pl

Zobacz wszystkie artykuły z kategorii Prezentacje firm
2016-05-05 13:21:30
Tagi do artykułu: pracownie projektowe | projekty domów
Inne wiadomości
balkony Velux 1

Czy na poddaszu można zbudować balkon?

Balkon, a nawet taras to rozwiązania jak najbardziej możliwe na poddaszu. Dostępne są nawet gotowe produkty, takie jak balkon dachowy czy okno balkonowe. Takie konstrukcje ma w swojej ofercie firma VELUX.
Łazienka

Dekoracje na okna dachowe

Tylko mieszkańcy poddaszy wiedzą jakim problemem jest udekorowanie okna dachowego. Najprostszym rozwiązaniem jest montaż rolety, jednak w pomieszczeniach takich jak sypialnia czy salon większość z nas chce mieć coś bardziej ozdobnego i dekoracyjnego.
logo

Pracownia Architektoniczna Z500

Pracownia Architektoniczna Z500 ma bogatą ofertę domów jednorodzinnych, garaży, domów drewnianych, rezydencji oraz szamb. Dodatkowo biuro wykonuje projekty na indywidualne zlecenie inwestora.
Logo Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont

Pracownia projektowa Horyzont tworzy projekty domów jednorodzinnych,
szeregowych i bliźniaczych.
Architekci Horyzont specjalizują się w projektowaniu domów typowych - jak twierdzą "Tym się pasjonujemy i to robimy najlepiej".
Logo pracowni Artinex

Pracownia Projektowa ARTINEX

ARTINEX działa od 1990 roku jako samodzielna autorska pracownia projektowa architekta Krzysztofa Wolskiego.
 
    Najlepsze projekty domów
 
Artykuły podobne

Nietypowe projekty domów

projekt domku jednorodzinnego
Każdy architekt uważa się za artystę. Formą wyrazu są projekty, a po nich „pomniki” - tudzież obiekty budowlane. Nie zawsze ów pomnik świadczy dobrze o wybiegach wyobraźni jego twórcy. Artyzm polega na tym, aby wywołać podziw, a jednocześnie nie przekroczyć cienkiej granicy dobrego smaku. Ta umiejętność właśnie wyróżnia architektów z artystyczną duszą od prawdziwych skandalistów...

Biuro architektoniczne PIK

logo
Biuro architektoniczne PIK istnieje od 1982 roku. Projektowaniem architektoniczno - budowlanym zajmuje się już 27 lat. W tym czasie zostało opracowanych ponad 4000 projektów wszelkich obiektów.

Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy

Logo Lipińscy
Biuro Projektowe M.&L. Lipińscy tworzy wysokiej klasy zespół specjalistów architektów, konstruktorów, grafików, planistów. Projekty cechuje bardzo dobry poziom architektury, funkcji i technologii.

Pracownia architektoniczna Zahir Art

logo
Projekty oddawane przez pracownię architektoniczną Zahir Art są kwintesencją ponad dziesięcioletniego doświadczenia projektantów. Powstawały one stopniowo i są efektem konsultacji i oczekiwań klientów.