X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Łazienki, ceramika łazienkowa
 

Tytuł:  Łazienka przyjazna dzieciom
Autor:  fotochanell
Źródło:  fotochanell
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
łazienka

Łazienka przyjazna dzieciom

Projektując wystrój mieszkania, w którym domownikami są także małe dzieci, staramy się aby przestrzeń była zarówno przyjazna, jak i bezpieczna. Szczególnych udogodnień wymaga łazienka, w której nasza pociecha będzie stawiać pierwsze kroki w samodzielnym dbaniu o higienę. Podpowiadamy. o jakich rozwiązaniach warto pamiętać.
Artykuły powiązane
armatura sanitarna

Armatura kluczem do funkcjonalnej wanny

Estetyka, funkcjonalność, sposób montażu, poziom zużycia wody – to tylko niektóre z kwestii, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć przy wyborze baterii wannowej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby zakup okazał się inwestycją na lata.
wanna

Łazienka dla całej rodziny

Zaplanowanie łazienki przeznaczonej dla całej rodziny to prawdziwa sztuka kompromisu. Rozmieszczenie i dopasowanie wszystkich elementów wyposażenia do potrzeb każdego z domowników może być bardzo kłopotliwe. Radzimy jak stworzyć łazienkę, która będzie równie wygodna dla dorosłych i dzieci.
łazienka

Mała łazienka

Nawet mała łazienka musi zapewniać domownikom komfort i wygodę podczas użytkowania. Aranżacje niewielkiego pomieszczenia często jest efektem kompromisu, a nierzadko i wyrzeczeń. Podpowiadamy, jak urządzić łazienkę, estetycznie i funkcjonalnie.
 
    Najlepsze projekty domów