X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
Najpopularniejsze
 
 
 
 
Galeria Łazienki
 

Tytuł:  Bidet w łazience
Autor:  Oras
Źródło:  Oras
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
armatura sanitarna

Bidet w łazience: czy warto? Spór trwa

Zwolennicy i przeciwnicy bidetów tak zaciekle bronią swoich racji, że można by uznać iż znaleźli się po dwóch stronach barykady. Jedni uważają go za zbytek zajmujący miejsce. Drudzy przekonują, że to najwygodniejsza forma szybkiego odświeżenia i codziennego dbania o higienę. Czy da się pogodzić te argumenty? To możliwe. W małych łazienkach, gdzie nie ma miejsca na klasyczny bidet można zamontować specjalną armaturę z rączką Bidetta.
Artykuły powiązane
łazienka

Mała łazienka krok po kroku

Wbrew powszechnemu przekonaniu, niewielki metraż pomieszczenia nie musi negatywnie wpływać na jego funkcjonalność. Jak urządzić małą łazienkę i w pełni wykorzystać potencjał dostępnej przestrzeni. W przypadku łazienki – miejsca eksploatowanego często i intensywnie, funkcjonalność i wygoda użytkowania odgrywają kluczową rolę.
łazienka

Łazienka przyjazna dzieciom

Projektując wystrój mieszkania, w którym domownikami są także małe dzieci, staramy się aby przestrzeń była zarówno przyjazna, jak i bezpieczna. Szczególnych udogodnień wymaga łazienka, w której nasza pociecha będzie stawiać pierwsze kroki w samodzielnym dbaniu o higienę. Podpowiadamy. o jakich rozwiązaniach warto pamiętać.
armatura sanitarna

Armatura kluczem do funkcjonalnej wanny

Estetyka, funkcjonalność, sposób montażu, poziom zużycia wody – to tylko niektóre z kwestii, z jakimi przychodzi nam się zmierzyć przy wyborze baterii wannowej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby zakup okazał się inwestycją na lata.
 
    Najlepsze projekty domów