X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
Galeria Łazienki
 

Tytuł:  Łazienka na poddaszu
Autor:  Ceramstic
Źródło:  Ceramstic
Zobacz wszystkie galerie

Więcej zdjęć

Zdjęcie pochodzi z artykułu:
łazienka

Łazienka na poddaszu

Styl loftowy, kojarzony z szarościami, wcale nie musi ograniczać się tylkodo tego koloru. Projektanci marki Ceramstic udowadniają, że przetarty rysunek betonu, może zdobić także płytki w innych odcieniach, które, zachowując odpowiedni charakter, wprowadzają do wnętrza więcej ciepła. Kolor mocha – zwany „nową czernią”, to odpowiedź dla poszukujących możliwości stworzenia przyjaznego i klimatycznego wnętrza z zachowaniem zalet stylu industrialnego lub skandynawskiego.
Artykuły powiązane
salon

Lofty w stylu orientalnym i industrialnym

W Woronicza Qbik na warszawskim Mokotowie powstały pierwsze lofty pokazowe. Oryginalne mieszkania urządziła projektantka - Justyna Smolec, która proponuje dwa, zupełnie różne style aranżacji wnętrz. Na miłośników wschodnich kultur czeka mieszkanie w stylu orientalnym, a wielbiciele typowo loftowego, surowego klimatu odnajdą się w przestronnym lofcie o charakterze industrialnym.
ogrodzenie

Industrialny ogród

Nie trzeba być właścicielem loftu, aby polubić styl industrialny. Taki przemysłowy design to nie tylko wnętrza sprawiające wrażenie niewykończonych. To także nowoczesne mieszkania i domy, we wnętrzach których łączy się chłodną kolorystykę betonu, metalu i szkła z ciepłem drewna lub cegły.
sypialnia

Przytulne poddasze

Poddasze nie musi być stryszkiem lub graciarnią. Można je zamienić w atrakcyjną i w pełni funkcjonalną część domu, sympatycznie powiększając tym samym przestrzeń mieszkalną.
 
    Najlepsze projekty domów