X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
Artykuły podobne
łazienka

Odrobina luksusu w łazience, czyli wyposażamy łazienkę w telewizor i sprzęt audio

Nowocześnie urządzona łazienka to już nie tylko piękne, modne płytki, najwyższego gatunku armatura i ceramika łazienkowa, aranżacja przestrzeni zgodna z ostatnimi trendami. Nowoczesną łazienkę możemy wyposażyć także w różnego rodzaju gadżety i nowinki technologiczne. Dzięki temu staje się ona wyjątkowym miejscem w domu, w którego zaciszu możemy posłuchać ulubionej muzyki czy obejrzeć wiadomości lub ulubiony serial podczas codziennych czynności higienicznych czy w czasie wieczornego relaksu.
łazienka

Łazienka glamour czy mat?

Wystrój łazienki, jak wszystkie inne pomieszczenia w domu, oddaje charakter właściciela. Czasami trudno jednak zdecydować się na konkretne rozwiązania. W pierwszej kolejności trzeba więc odpowiedzieć na pytanie: czy bliższa jest nam sprzyjająca wyciszeniu naturalność i prostota, czy może wolimy, by łazienka przypominała ekskluzywny salon kąpielowy?
łazienka

Łazienka jak salon, czyli jak urządzić salon kąpielowy?

Łazienka to nasz azyl. Tu rozpoczynamy nasz dzień i tutaj regenerujemy swoje siły. Zatem jej projekt oraz wyposażenie to szereg poważnych wyborów i decyzji. Dzięki szerokiej ofercie akcesoriów łazienkowych, dostępnych w marketach Praktiker, możesz niewielkim kosztem stworzyć domowe SPA czy salon kąpielowy, w stylu marynarskim, modern albo retro...
 
    Najlepsze projekty domów