X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
Artykuły podobne
Dwie barwy glazury ciemniejsza Apricot i jaśniejsza Pastel

Delicato, czyli rzymskie wakacje

Okres urlopowy już w pełni. Słoneczne wspomnienia z wakacji będziemy chcieli zatrzymać w pamięci jeszcze na długo. Możemy je również urzeczywistnić, urządzając w swojej łazience słoneczny zakątek pełen włoskiego charakteru. Dzięki temu atmosfera wakacji nie opuści nas przez cały rok.
łazienka

Łazienka glamour czy mat?

Wystrój łazienki, jak wszystkie inne pomieszczenia w domu, oddaje charakter właściciela. Czasami trudno jednak zdecydować się na konkretne rozwiązania. W pierwszej kolejności trzeba więc odpowiedzieć na pytanie: czy bliższa jest nam sprzyjająca wyciszeniu naturalność i prostota, czy może wolimy, by łazienka przypominała ekskluzywny salon kąpielowy?
łazienka

Jak urządzić toaletę?

O urządzaniu łazienek napisano już wiele. Jednak wciąż niewiele się pisze o toaletach, z których przecież tak często się korzysta.
Problem jest tutaj o tyle duży, że przestrzenie przeznaczone na toalety są niezwykle małe i ciężko mówić tutaj o wielkim projektowaniu łazienki. Krótko mówiąc, urządzając toaletę liczy się nie tyle pomysłowość, ile wiedza o możliwościach urządzenia tak ograniczonych wnętrz.
 
    Najlepsze projekty domów